papini

xball

Πρόγραμμα Α2 Ερασιτεχνικής ΕΠΣ Δράμας

Πρόγραμμα 1ης αγωνιστικής (03-09-2011 στις 17:30)
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 - 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 2 - 1
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1 - 4
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 3 - 0
Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ 3 - 1
Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2 - 2
Πρόγραμμα 2ης αγωνιστικής  (10/09/2011 στις 17:30)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ 4 - 3
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  3 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 5
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ 5 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ 4 - 0
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ 3 - 3
Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής  (17-9-11 στις 17.00)
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 3 - 2
Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 - 5
Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 5 - 0
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1 - 2
ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 3 - 1
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ 1 - 0
Πρόγραμμα 4η Αγωνιστική (24-9-11 στις 17.00)
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ 4 - 0
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ 0 - 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ 2 - 0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 3 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ 5 - 4
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1 - 6

5η Αγωνιστική (1-10-11 ωρα 16.30)
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ 2 - 1
Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 7
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 5 - 1
ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ 2 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 - 6
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 2 - 1
6η Αγωνιστική (8-10-11 στις 16.30)
Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ 1 - 0
Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 3 - 4
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ 1 - 0
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 1 - 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1 - 1
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 7 - 1
7η Αγωνιστική (15-10-11 στις 16.00)
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 3 - 1
ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ 0 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ 0 - 0
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 0 - 1
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ 7 - 0
8η Αγωνιστική (22-10-11)
ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ 0 - 0
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 5 - 0
Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1 - 7
Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1 - 0
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 - 2
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ 1 - 0
9η Αγωνιστική (29 -10-11 ωρα 15.00)
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 0 - 0
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ 3 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 1 - 3
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ε Κ.ΒΡΥΣΗ 3 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ 1 - 1
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 2
Πρόγραμμα 10ης αγωνιστικής (05-11-2011 )
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ 6 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 0 - 0
ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 - 6
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ 5 - 0
Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 4 - 0
Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 3
11η Αγωνιστική (12-11-11 ωρα 15.00)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ 1 - 0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1 - 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 2 - 0
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ 1 - 1
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 1 - 1
Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ 2 - 0

Πρόγραμμα Α2 Ερασιτεχνικής ΕΠΣ Δράμας

12η Αγωνιστική (19-11-11 ωρα 14.45)
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ 5 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ 0 - 4
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 2 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 1
ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ 0 - 3
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ 4 - 1
13η Αγωνιστική (26-11-11 ωρα 14.45)
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ 1 - 0
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 - 2
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 12 - 1
Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 0 - 2
Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 2 - 3
ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 0 - 1
14η Αγωνιστική (3-12-11 ωρα 14.45)
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ 3 - 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 - 3
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ 6 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ 3 - 3
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 3 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ 5 - 0

15η Αγωνιστική (17-12-11 ωρα 14.45)
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – 3
Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 2 – 0
Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ 1 – 1
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 – 1
ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 2 – 1
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 0 – 1
16η Αγωνιστική (17-12-11 ωρα 14.45)
Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ 0 - 2
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ 5 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ 3 - 0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

2 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 0 - 8
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 1 - 4

17η Αγωνιστική (21-12-11 ωρα 14.45)
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ 5 - 3
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ 1 - 3
ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 5
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 3 - 0
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ 2 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 - 2
18η Αγωνιστική (21-01-12 ωρα 14.45)
Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 3 - 0
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 0 - 0
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 3 - 2
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ

Αναβολή

λόγω χιονιού

Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ 4 - 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 - 6
19η Αγωνιστική (21-01-12 ωρα 14.45)
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ 5 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 1 - 2
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ 3 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ 1 - 1
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 2 - 0
20η Αγωνιστική (28-1-12 ωρα 15.15)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ 2 - 2
ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1 - 5
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 6 - 0
Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 - 5
Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ 3 - 1
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 5 - 1

21η Αγωνιστική (11-2-12 ωρα 15.30)
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 1 - 3
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ 3 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 1 - 0
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ 1 - 2
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ 5 - 0
22η Αγωνιστική (18-2-12 ωρα 15.30)
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 4 - 0
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ 7 - 0
ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 2 - 5
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 2
Α.Ε ΚΑΛΗ ΒΡΥΣΗ Α.Ε ΚΥΡΓΙΩΝ 3 - 2